Hiperbet Bonus

 

hiperbet bonus

Hiperbet Bonus

Hiperbet bedava bonus seçenekleri siteye üye olduğunuz andan itibaren kolay bir şekilde kazanabileceğiniz bonuslardır. Bu bonusları kolay bir şekilde istediğiniz bahis seçeneğinde değerlendirebilirsiniz.

Genel olarak bonusların kullanımı ile ilgili olarak bilinmesi gereken şey ise bonuslardan kazanılan miktarlar her ne kadar “sanal para” görevi görse de, bu miktarı gerçek para olarak çekemezsiniz. Bunun için sağlamanız gereken bazı şartlar vardır.

Yazımızda bonus kuralları ile birlikte, bonus seçeneklerinden genel olarak bahsedeceğiz.

Hiperbet İlk Üyelik Bonusu

Hiperbet sitesine üye olduğunuzda kazanacağınız Hiperbet yeni üyelik bonusu 600 TL’dir. Fakat burada yanlış anlaşılma olmasın. Siteye üye olduğunuzda hesabınıza direkt 300 TL yüklenmiyor. Bunun için öncelikle bazı şartları sağlamanız gerekiyor.

İlk şart, siteye üye olmaktır. Sonrasında hesabınıza 600 TL yüklemelisiniz. Bu 600 TL karşılığında, 600 TL bonus kazanacaksınız ve hesabınızda toplamda 600 TL olacaktır. Fakat 300 TL yüklemek zorunda da değilsiniz. Dilerseniz 100 TL yükleyip, 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Burada sınır 600 TL’dir.

HIPERBET BAHİS SİTESİNE ÜYE OLUP 600 TL BONUS KAZANMAK İÇİN TIKLA

Hiperbet Bonus Kampanyaları

Hiperbet bonus kampanyası seçenekleri açısından oldukça iyi bir sitedir. Sadece yeni üyelik bonusu değil, para yatırma bonuslarının hemen hemen hepsinde %10 ile %15 civarında bonus vermektedir.

Hiperbet bonus Çevirme Şartları

Kazanmış olduğunuz bonus miktarlarını sanal para olarak site içerisinde kullanabilirsiniz. Ancak gerçek paraya dönüştürüp çekmek istiyorsanız, bu durumda Hiperbet bonus çevirme şartlarını karşılamanız gerekir. Bu şartlar, bonus kampanyaları sayfasında belirtilmektedir.

 

HIPERBET BAHİS SİTESİNE ÜYE OLUP 600 TL BONUS KAZANMAK İÇİN TIKLA

İlginizi Çekebilir

error: Kopyalama canım kendim yaz !!