Justinbet Şifremi Unuttum

Justinbet Şifremi Unuttum

Justinbet, futbol, tenis, basketbol gibi spor oyunlarının yanı sıra casino oyununda olduğu kolay kullanımlı ve güvenirliği oldukça yüksek bir internet sitesidir.

Justinbet Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Oldukça basit bir yöntemle şifrenizi değiştirebilirsiniz. Öncelikle sistemde yer alan üyelik giriş paneline gidiyorsunuz. Üye numaranızı ve şifrenizi yazarak giriş yapıyorsunuz. Ardından şifremi değiştir butonuna tıklıyorsunuz. Bu nokta karşınıza üç buton çıkacak. Butonlardan biri eski şifrenizi bir kez yazmanızı istiyor. Altındaki iki butona ise yeni şifrenizi iki kez yazıyorsunuz. İşlemi başarıyla gerçekleştirdiğiniz zaman şifre değiştirme işleminiz tamamlanmış oluyor.

Justinbet Şifremi Unuttum

Özellikle değişik kombinasyonlardan şifre oluşturan kullanıcıların oldukça sık karşılaştığı bir durum şifre unutmak. Site içerisinde yer alan üyelik giriş kısmına geliyorsunuz. Üye numaranızı yazdıktan sonra şifre bölümüne boş bırakarak altta yer alan şifremi unuttum butonuna basıyorsunuz. Sistem sizden güvenlik sorusunu, yanıtını ve e-posta adresini istiyor. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğiniz zaman e-mail adresinize yeni şifre bağlantı linki yollanıyor. Bu link üzerinden yeni şifrenizi basit bir şekilde alabiliyorsunuz.

justinbet-sifremi-unuttum

justinbet-sifremi-unuttum

Justinbet Şifre Yenileme

Yenileme işlemi için yapmanız gereken şey oldukça pratik. Üyelik giriş panelinin olduğu kısma gelmeniz yeterli. Ardıdan yukarıda şifremi unuttum bölümünde bahsettiğimiz yolu takip ederek kolaylıkla yeni şifre sahibi olabiliyorsunuz.

Justinbet Şifre Oluşturma

İnternet sitesi üzerinde yer alan yeni üye girişi kısmına gelerek şifrenizi oluşturuyorsunuz. Şifreniz minimum 8 karakterden oluşmak zorundadır. Sayı,sembol ve harflerden dilediğiniz kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Hatırlaması kolay bir şifre oluşturmanız ve ya ulaşabileceğiniz bir yere şifrenizi not etmekte fayda var. Şifrenizi oluştururken, bir karakteri büyük harf bir karakteride harf olarak seçmek zorundasınız.

Justinbet Şifre Hatırlama

Şifre hatırlama işlemeniz için, yeni üyelik işlemelerinizi yaparken yanıtladığınız güvenlik sorusunu ve cevabını girmeniz yeterli. Bu soruyu tam ve doğru yanıtlamanız gerekli. Mümkünse bu soruyu ve cevabını ulaşabileceğiniz bir yere not etmekte fayda var.

Justinbet Yeni Şifre Talebi

Şifresini hatırlamayan ve yukarıdaki işlemleri başarıyla tamamlayamayan kullanıcılar için oldukça kolay bir diğer yol ise yeni şifre talebi işlemi. Yapmanız gereken tek şey sitenini içerisinde yer alan müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız. Size e-mail aracılığıyla bir form gönderiliyor. Bu formu eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlıyorsunuz. Formunuz incelendikten sonra size yine e-mail aracılığıyla yeni şifre bağlantı linki gönderiliyor. Bu link üzerinden güvenli bir şekilde yeni şifrenizi alıyorsunuz.

JUSTINBET İLE BAHİS YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA

İlginizi Çekebilir

error: Kopyalama canım kendim yaz !!